Консультація Лор лікаря в Харкові

Ласкаво просимо на наш сайт
інтернет клініки «Doctor ENT» в Харкові та України в цілому!
Шановні відвідувачі нашого сайту, Ми дуже раді, що ви знайшли Нас!
Вітаємо Вас!

  

Якщо Ви шукали консультацію ЛОР фахівця, сучасні методи лікування ЛОР патологій, індивідуальний грамотний підхід до кожного пацієнта, гарного ЛОР лікаря з відмінною кваліфікаційною підготовкою, тоді це до Нас!

 -Тут ви знайдете багато корисної медичної інформації, основною спрямованістю якої є профілактика і лікування Лор - захворювань хірургічного та консервативного профілю!
-Тут ви можете отримати первинну кваліфіковану консультацію Лор лікаря!
Якщо ви шукайте хорошого фахівця у вирішенні питання щодо вибору гідного ЛОР-хірурга, для лікування широкого спектру ЛОР патологій і отримати результат, на який Ви розраховуйте, то можемо Вас запевнити, Ви не пошкодуєте про Ваш вибір, якщо зупините своє рішення саме на Нашій клініці !
-Ми можемо вам запропонувати медичне обслуговування відповідно до найвищих стандартів якості, вірячи в те, що всі повинні отримувати гарне і доступне медичне обслуговування поруч з власним будинком, а не у віддалених медичних центрах.
-В перелік наших послуг входить широкий спектр хірургічної та терапевтичної тактики лікування ЛОР пацієнтів.
-Основною спрямованістю нашої діяльності є Хірургія голови та шиї! Яка включає в себе дев'ять основних розділів:
 
-Також, в Нас широко використовуються методи лікування і профілактики Лор-захворювань з використанням консервативних, без операційних, методів лікування.
«Doctor ENT» оснащений сучасним медичним обладнанням, тут працюють висококваліфіковані фахівці, які регулярно займаються лікувальною практикою, підвищують свій кваліфікаційний рівень у провідних клініках світу та у кращих фахівців. Активно впроваджуємо і використовуємо сучасні методики профілактики і лікування Лор-патологій. Наша система медичного обслуговування спрямована на надання пацієнтам гідного лікування, комфортного обслуговування.
-Окрім розвитку і запровадження нових послуг, ми активно займаємося просуванням сфери клінічних досліджень, виходячи з того, що в ЛОР спеціальності слід шукати будь-які засоби, щоб допомогти хворим і пацієнтам.
-У майбутньому твердо маємо намір швидко реагувати на зміни всього напряму «Хірургії голови та шиї», а також потреб наших пацієнтів, і відповідно спрямовувати всі сили на постійне вдосконалення у наданні лікувальної допомоги. Своєчасно і якісно модернізувати і переоснащувати наше обладнання, матеріали та інструментарій. Контролювати якість надання медичного обслуговування. Стимулювати високий рівень розвитку наших фахівців!

Щиро сподіваюся, що Ви не залишите нашу клініку без Вашої уваги та підтримки!
Виношу глибоку подяку всім нашим пацієнтам за дорогоцінну довіру і любов, проявлені до нас! Величезне спасибі!

З повагою,
Phd.MD.Dr. Карчинський О.О.
 

Image

Якими бувають хвороби вуха? Що робити при перших ознаках болю у вухах?

 У МКБ описано безліч захворювань органів слуху. Класифікація недуг даної локалізації така:

 - захворювання зовнішнього вуха;

 - захворювання середнього вуха;

 - захворювання внутрішнього вуха;

 - інші захворювання органів слуху

 Лікування даних недуг здійснює лікар-отоларинголог. Спеціаліст надає пацієнтові допомогу при гострих і хронічних захворюваннях органів слуху, а також при вушних травмах. Читати далі -

ЗАХВОРЮВАННЯ НОСА І НАВКОЛОНОСОВИХ ПАЗУХ
Носові порожнини - це два канали, які відокремлені один від одного кістково-хрящової перетинкою. Із зовнішнім середовищем ніс пов'язаний через ніздрі, які відкриваються до носоглотки через канали, звані хоани.

Латеральна стінка порожнини носа є нерівна поверхня: в неї входять три кісткові пластини (іноді 4), покриті слизовою оболонкою і формують носову раковіну. В кожній носовій порожнині розрізняють нижній, середній, верхній, а іноді і вищий хід.

Простір ходів називають проходами, вони пов'язані з навколоносовими пазухами носа. Навколоносові пазухи - це наповнені повітрям порожнини кіскової маси обличча, які розвиваються протягом перших років життя і є продовженням носових ходов. Вони включають в себе:

  1. гайморові пазухи: дві великі симетричні порожнини, розташовані під орбітами
  2. лобні пазухи: неправильної форми, які включені в товщу лобової кістки над коренем носа
  3. клиновидні пазухи: дві порожнини кубічної форми, розташовані в клиноподібній кістці
  4. ґратчасті клітини: складна система невеликих порожнин, які формують два ґратчастих лабіринта. Читати далі -
Image
Image
Якими бувають хвороби глотки? Що робити при перших ознаках болю в горлі?
 
 Захворювання глотки - це велика група різних патологічних станів, що об'єднує як гострі, так і хронічні хвороби горла. За походженням їх прийнято розділяти на інфекційні та неінфекційні. Більшість ЛОР-захворювань горла викликаються вірусами і бактеріями, які потрапляють на слизову оболонку ззовні. Широка поширеність даної патології пов'язана з особливостями будови горла, яке є першою лінією захисту організму і завжди приймає на себе основний удар інфекції.
 Найбільш поширені хвороби горла: аденоїди; фарингіт; пухлини гортані і ротоглотки; ларингіт; паратонзіллярний абсцес; тонзиліт; хропіння.
 Для більшості захворювань характерно гострий початок із значним погіршенням самопочуття. При цьому основна небезпека полягає в тому, що при відсутності лікування хвороба може перейти в хронічну форму, а також спровокувати розвиток різних ускладнень Читати далі -
ВАЗОТОМІЯ НОСОВИХ РАКОВИН - ХАРКІВ
Вазотомія або редукція - зменшення носових раковин вважається найбільш ефективним методом лікування хронічного нежитю.  Вазотомія нижніх носових раковин дозволяє позбутися від набряклості м'яких тканин, домогтися скорочення слизової і зменшення носових раковин, відновити фізіологічно правильне носове дихання.
Показаннями до проведення вазотомії є:
• хронічний нежить;
• гіпертрофія слизової носа;
• вазомоторний риніт;
• викривлення носової перетинки;
• залежність від судинозвужувальних крапель. Читати далі -

Утруднення носового дихання протягом тривалого часу? Немає результату від консервативного лікування? Залежність від судинозвужувальних крапель? 
Причиною цих симптомів може бути Викривлення носової перетинки! Для вирішення даної проблеми Вам необхідно запланувати планове оперативне лікування: Септопластика в Харкові! 
У цьому вам може допомогти Лор лікар Карчинський О.О. Читати далі-

Лор отоларинголог в Харкові.
Почніть дихати вільно!
Doctor ENT 2021
Це 7-хвилинне відео Брендона Плетча занурює глядачів в покрокову подорож через внутрішню частину вуха під акустичний акомпанемент класичної музики. Плетч, колишній студент-медик-ілюстратор в Медичному коледжі Джорджії, спочатку побудував фізичну модель вуха і наніс на карту, які частотні діапазони вражають певні частини внутрішнього вуха. Потім він створив цифрові зображення кожної частини слухового шляху, використовуючи кілька пакетів програмного забезпечення. Оповідач описує, як звукові хвилі проходять через кожну частину вуха і як волоскові клітини переводять викликані ними коливання в нервові імпульси.

61002 Україна м. Харків
вулиця Сумська, 90
1-й поверх - ПК, 3-й поверх - ЛОР відділення. Будівля розташована біля перехрестя, по вул. Данилевського.    МЕТРО УНІВЕРСИТЕТ


КОНСУЛЬТАНТ: ЛОР-ХІРУРГ ЛІКАР ОТОЛАРИНГОЛОГ ДИТЯЧИЙ ЛОР

61000 Україна м. Харків
п-т Незалежності, 13
2-й повер. 4-х поверх.  корпусу. Кутовий будинок, з перехрестям по вул. Трінклера. Поряд з виходом    МЕТРО ДЕРЖПРОМ


 PHD.MD. KARCHINSKYI ALEKSANDR

61000 Україна м. Харків
п-т Московський, 278
4-й поверх, 4-х поверхового корп. Кутовий будинок з перехрестям по вул. Роганська. Поряд з виходом  МЕТРО ІНДУСТРІАЛЬНА


телефон: +38097 6265560
email:    dr.ent@lor.kh.ua
МАПА САЙТУ

  
НАШІ КОНТАКТИ:


ЧАСИ роботи: Пн-Сб 10:00-19:00

© 2021-2022. All Rights Reserved. Designed by Dr.ENT